Euroregion Beskidy

Urząd Miasta Bielsko-Biała

Fryderyk Chopin - Chopin 2010

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

web stats stat24

blogi

Blog > Komentarze do wpisu

Miasto się spóźniło

Montowanie choinki na Placu Chrobrego

Montowanie choinki na Placu Chrobrego

Montowanie choinki na Placu Chrobrego

Świąteczna ulica 11 Listopada

Choinka na Placu Wojska Polskiego

No i co? No i klapa! A jakże inaczej.

Miało być tak pięknie. W sercu miasta dzisiaj miała rozbłysnąć najwyższa w historii choinka - 16 metrów wysokości. Ale nie wyszło! Ponoć jedna z najpiękniejszych w Polsce, piękniejsza od tej ubiegłorocznej, i tak niezwykle udanej, ciągle jest montowana... zakładane są dopiero bombki i lampki. Na pocieszenie pozostaje nam ulica 11 Listopada, elegancja sama w sobie i Plac Wojska Polskiego, gdzie stoi ubiegłoroczna choinka z serca miasta. Prawda, że piękna?

Cóż, Pigal musi poczekać, 80tysięcy złotych nie ucieknie - rozświetli nas jutro wieczorem.

sobota, 06 grudnia 2008, arturr_g

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: marcin, *.katowice.agora.pl
2008/12/10 15:46:22
Skandal? Dla mnie skandalem jest, że ta choinka JUZ stoi. Mamy 10 grudnia, jest Adwent do licha! Kiedyś choinki ubierało się w wigilię może dzień przed. Dzis świateczne witryny i cala ta pseudobozonarodzeniowa tandeta zaczyna się pojawiac zaraz po Wszystich Świętych. Jeszcze lepiej jest na zachodzie - tam ozdoby choinowe w sklepach pojawiają się ... we wrzesniu! Jak cieszyć się wyjątkowościa Świąt, gdy trwają 4 miesiące???
-
2008/12/18 22:56:38
Choć już powoli zbliżają się Święta. To popieram całkowicie zdanie Marcina. Proponuję, aby w następnym roku włodarze Bielska postawili choinkę już 1 listopada. My Bielszczanie będziemy mieli więcej czasu na świętowanie.